niedziela, 11 sierpnia 2013

Niedziela

                  Dzisiaj byłam w Kazimierzu Dolnym, chociaż po raz setny, ale i tak lubię tam jeździć. Choćby po to by zobaczyć się z chrzestną, która mieszka w Wawie i nie może przyjechać, więc spotykamy się po środku :)
Chodząc po różnych stoiskach, kupiłam sobie parę rzeczy. Większość to książki <3 Mam zapas na jakieś 2 miesiące.
Elena Deveraux, zawodowy łowca wampirów, zostaje wynajęta przez wzbudzającego powszechny respekt archanioła Rafaela. Jednak tym razem jej celem nie staje się zbłąkany wampir... lecz zbuntowany archanioł. Zlecenie zawiedzie łowczynię w sam środek masakry, jakiej nie oglądała nawet w najgorszych koszmarach i doprowadzi ją do granic pożądania. Równie łatwo może zginąć z ręki śmiertelnie groźnego przeciwnika, jak i od uwodzicielskiego dotyku Rafaela. Co dla anioła jest tylko zabawą, śmiertelnika może kosztować życie Nalini Singh wprowadza czytelników do swego fascynującego świata, pełnego pięknych istot i żądzy krwi, w którym aniołowie żelazną ręką kontrolują wampirzą społeczność...


Milena, zmęczona pracą dziennikarka, wpada na trop morderstw, do jakich dochodzi w podziemiach Szczecina. Równocześnie dowiaduje się o dziwnym zachowaniu jej byłego chłopaka, Darka. Spotkanie z nim kończy się w łóżku, a pobudka przynosi odkrycie dziwnych obrażeń na ciele. Od tego momentu jej świat ulega zmianie.


Przechodząc transformację w wampira, Milena odkrywa swoje niezwykłe zdolności – może bez obaw poruszać się w słońcu, a srebro i święte symbole nie są dla niej zagrożeniem.


To, co mogło zdawać się błogosławieństwem dla Mileny jako wampira, okazuje się równocześnie jej przekleństwem, ściąga bowiem na nią uwagę innych krwiopijców. Dzieje się tak, gdyż Milena nosi w sobie zagadkę nieśmiertelności – zagadkę krwi.Kiedy się zakochała, musiała zacząć się bać…
Zabytkowe mury Viterbo kryją tajemnicę: istnienie aniołów – pięknych jasnowłosych istot, które od wieków żyją wśród śmiertelnych mieszkańców miasta.
Siedemnastoletnia Vittoria jest inna: nie ma skrzydeł i czuje się obca nawet we własnej rodzinie. Wciąż zadaje sobie pytanie, do którego świata należy, choć jej życie płynie na pozór zwyczajnie, wypełnione szkołą, przyjaciółmi i kłótniami z siostrą.
Ale kiedy do miasta przyjeżdża Guglielmo, tajemniczy chłopak o magnetycznych oczach, Vittoria odkrywa, że miłość, o której tak marzyła, może okazać się najgorszym z demonów…
Miłość jest Demonem.


Dorotea napisała książkę o Tokio Hotel <3 
Odważ się uwierzyć w upadłego anioła.
Jeg
o misja?
Rozdzielić na zawsze młodych zakochanych…
Miałam wrażenie, że spojrzenie Orlanda przepali mnie na wylot. Powiedz tak, powiedz, że pójdziesz ze mną. Zostaw Daniela, kimkolwiek on jest i chodź ze mną.
Orlando nie odchodź! – błagałam bezgłośnie. Nie opuszczaj mnie! Widziałam jak to musiało wyglądać; Daniel stojący przy mnie, jakbym była jego własnością.Marzenia siedemnastoletniej Madison Avery o tym, żeby być lubianą w nowej szkole, umarły wraz z nią. Po straszliwym spotkaniu ze żniwiarzem ciemności Madison jest zawieszona pomiędzy światem żywych i umarłych. A teraz trafi w sam środek bitwy pomiędzy aniołami mroku i światła - pomiędzy przeznaczeniem i wolną wolą. Będzie musiała wykonać ryzykowne zadanie i zmierzyć się ze swoją nową mocą, która napawa ją przerażeniem…


Jako, że zamierzam zdawać maturę podstawową jak i rozszerzoną z niemieckiego, to już zaczynam naukę, choć jeszcze nawet nie zaczęłam szkoły średniej. 
Kupiłam sobie dwie nowe koszulki ^^ 


I dwa nowe wisiorki Wybaczcie za nieestetyczność, ale blogspot szaleje :/

6 komentarzy:

 1. Zaciekawiłaś mnie książkami! Muszę koniecznie przeczytać: ,,Krew aniołów", ,,Pamięć krwi" i ,,Anioł", ponieważ opisy tych wydają się najbardziej obiecujące. Piękne te naszyjniki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ile nowości :D ktoś wydał majątek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wow o.o" to kupiłaś w kazimierzu? mieszkam tam od zawsze i jeszcze nigdy nie znalazłam takich rzeczy tam o.o" mistrzu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, to wszystko kupiłam w Kazimierzu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny blog + obserwuję i zapraszam do mnie http://positivecrazyforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń